Фотоелементи IR-15
Код товару: IR-15
Дальність дії - 10 м
Всі характеристики
1110₴0 ₴
Порівняти товар
| Напруга живлення | 12V DC / 24V AC |
|---|---|
| Дальність дії | 10 м |
| Клас захисту | IP 54 |
| Діапазон температур | -20°C - +60°C |
| Розміри | 100 x 40 x 35мм |
| Вага | 0.24 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга живлення | 12V DC / 24V AC |
| Клас захисту | IP 54 |
| Розміри | 76×50×22мм |
| Гарантія | 12 місяців |
фотоелементи IR-15
- Підтримка змінного (AC) і постійного струму (DC)
- Автоматична синхронізація між кількома парами
- Стійкість до впливу сонячного світла
- Міцний корпус із протиударного полікарбонату
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.