Приймач RCV-1
Код товару: RCV-1
Кількість каналів - 3 шт., робоча частота - 433.92 МГц
Всі характеристики
1270₴0 ₴
Порівняти товар
| Робоча частота | 433.92 МГц |
|---|---|
| Кількість каналів | 3 шт. |
| Напруга живлення | 12V DC / 24V AC |
| Клас захисту | IP 54 |
| Діапазон температур | -20°C - +50°C |
| Розміри | 78×44×25мм |
| Вага | 0.08 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
Приймач RCV1
- Зовнішній приймач призначений для дистанційного керування автоматикою за допомогою пультів NV-4, АТ-4, Doorhan
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.