Пульт управління AT-4
Код товару: AT 4
Код - динамічний , кількість каналів - 4 шт., робоча частота - 433.92 МГц
Всі характеристики
420₴520 ₴
Порівняти товар
| Робоча частота | 433.92 МГц |
|---|---|
| Код | динамічний |
| Кількість каналів | 4 шт. |
| Напруга живлення | 12V / тип 27А |
| Клас захисту | IP40 |
| Діапазон температур | 20°C - +50°C |
| Розміри | 55x38x12мм |
| Вага | 0.033 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
Пульт АТ-4
Комплектація:
- Пульт АТ-4 з батарейкою в комплекті
- Додаткове кільце-карабін для носіння з ключами для кріплення до ключів
Переваги пульта
- Понижене енергоспоживання
- Міцний корпус
- Зручна заміна батареї
- Просте програмування
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.