Nice INTI-2
Код товару: INTI-2
Код - динамічний , кількість каналів - 2 шт., робоча частота - 433.92 МГц
Всі характеристики
1810₴0 ₴
Порівняти товар
| Робоча частота | 433.92 МГц |
|---|---|
| Код | динамічний |
| Кількість каналів | 2 шт. |
| Напруга живлення | 12V / тип CR2032 |
| Клас захисту | IP40 |
| Діапазон температур | 20°C - +50°C |
| Розміри | 45x56x11мм |
| Вага | 0.018 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Пульт Nice INTI-2
Комплектація:
- Пульт INTI-2 з батарейкою
Переваги
- Більше ніж 4,5 млн. млрд. комбінацій, що унеможливлює несанкціоноване клонування пульта
- Дальність дії до 100 м у відкритому місці
- Компактний цільний корпус підвищеної міцності
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.