Приймач Nice OXIBD
Код товару: OXIBD
Кількість каналів - 4 шт., робоча частота - 433.92 МГц
Всі характеристики
3090₴3380 ₴
Порівняти товар
| Робоча частота | 433.92 МГц |
|---|---|
| Кількість каналів | 4 шт. |
| Напруга живлення | 12V DC / 24V AC |
| Клас захисту | IP 30 |
| Діапазон температур | -20°C - +55°C |
| Розміри | 49,5x41,9x18мм |
| Вага | 0.022 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Приймач Nice OXIBD
Комплектація:
- Приймач Nice OXIBD
- Монтажний набір
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Функції
- Можливість запам'ятати до 1024 пультів
- Зворотний зв’язок про стан воріт: відкриті, закриті, частково відкриті або в русі.
- Компактний корпус підвищеної міцності
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.