Пульт управління Nice Flo2R-E
Код товару: Nice-Flo2R-E
Код - динамічний , кількість каналів - 2 шт., робоча частота - 433.92 МГц
Всі характеристики
1280₴0 ₴
Порівняти товар
| Робоча частота | 433.92 МГц |
|---|---|
| Код | динамічний |
| Кількість каналів | 2 шт. |
| Потужність випромінювання (не більше) | 1 мВт |
| Напруга живлення | 3V |
| Клас захисту | IP 40 |
| Розміри | 45×56×11мм |
| Вага | 0.018 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Пульт для гаражних воріт Nice FLO2R-E
Комплектація:
- Пульт Nice FLO2R-E з батарейкою в комплекті
- Кріплення на панель автомобіля
Переваги пульта
- Понижене енергоспоживання
- Міцний корпус
- Швидка та зручна заміна батареї
- Просте програмування
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.