Приймач Nice FLOX-2R
Код товару: FLOX-2R
Кількість каналів - 2 шт., робоча частота - 433.92 МГц
Всі характеристики
4600₴0 ₴
Порівняти товар
| Робоча частота | 433.92 МГц |
|---|---|
| Кількість каналів | 2 шт. |
| Напруга живлення | 12V DC / 24V AC |
| Клас захисту | IP 30 |
| Діапазон температур | -10°C - +55°C |
| Розміри | 41x98x45мм |
| Вага | 0.059 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Приймач Nice FLOX-2R
Комплектація:
- Приймач Nice FLOX-2R
- Монтажний набір
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Функції
- Низьке енергоспоживання
- Режим налаштування 1: кожна кнопка на пульті керування відповідає певному виходу приймача, що забезпечує простоту налаштування і використання
- Режим налаштування 2: користувач може прив'язати кожну кнопку пульта до конкретного виходу
- Компактний корпус підвищеної міцності
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.