Nice ON-9-E
Код товару: ON-9-E
Код - динамічний , кількість каналів - 9 шт., робоча частота - 433.92 МГц
Всі характеристики
2740₴0 ₴
Порівняти товар
| Робоча частота | 433.92 МГц |
|---|---|
| Код | динамічний |
| Кількість каналів | 9 шт. |
| Напруга живлення | 12V / CR2032 (3В) |
| Клас захисту | IP40 |
| Діапазон температур | -20°C - +50°C |
| Розміри | 45x56x11мм |
| Вага | 0.018 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Пульт Nice ON-9-E
Комплектація:
- Пульт ON-9-E з батарейкою та підставкою
Переваги
- Легке програмування
- Можливість носити пульт як брелок чи встановити на спеціальну підставку(що йде в комплекті) в авто
- Компактний цільний корпус підвищеної міцності
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.