Пульт управління Nice Flo2R-S
Код товару: Nice-Flo2R-S
Код - динамічний , кількість каналів - 2 шт., робоча частота - 433.92 МГц
Всі характеристики
1060₴1200 ₴
Порівняти товар
| Робоча частота | 433.92 МГц |
|---|---|
| Код | динамічний |
| Кількість каналів | 2 шт. |
| Напруга живлення | 12V |
| Клас захисту | ІР40 |
| Діапазон температур | -20°C - +55°C |
| Розміри | 72×40×18мм |
| Вага | 0.04 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Пульт для гаражних воріт Nice FLO2R-S
Комплектація:
- Пульт Nice FLO2R-S з батарейкою в комплекті
Переваги пульта
- Понижене енергоспоживання
- Міцний корпус
- Швидка та зручна заміна батареї за допомогою кнопкового механізму
- Просте програмування
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.