Автоматика для відсувних воріт
Nice RВ-400-KCE
Код товару: RВ-400-KCE
Макс. вага воріт - 400 кг, інтенсивність роботи - 35 %, клас захисту - IP 44
Всі характеристики
Базовий набір:
Електропривід з вбудованим блоком управління та приймачем OXIBD + пульт 2-х канальний 2шт. + фотоелементи з BlueBUS для зовнішнього встановлення + сигнальна лампа 24В і для системи BlueBUS, помаранчева
30650₴0 ₴
Порівняти товар
| Макс. вага воріт | 400 кг |
|---|---|
| Кількість пультів в комплекті | 2 шт. |
| Напруга живлення | 230V |
| Інтенсивність роботи | 35 % |
| Клас захисту | IP 44 |
| Зусилля | 400 Н |
| Діапазон температур | >-20С°, <+50С° |
| Розміри | 330×195×277мм |
| Вага | 8 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Двигун для гаражних воріт Nice RВ-400-KCE
Комплектація:
- Привід Nice RВ-400 з комплектом кріплень
- Пульт дистанційного управління - 2шт.
- Фотоелементи з BlueBUS для зовнішнього встановлення
- Сигнальна лампа
- Монтажний набір
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Функції автоматики
- Плавний старт та стоп
- Регулювання потужності та зусилля
- Автоматичне закриття воріт
- Підключення фотоелементів (опціонально)
- Налаштування швидкості руху
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.