Автоматика для гаражних воріт
Nice SPIDO 32 KCE
Код товару: SPIDO-KCE
Макс. площа - 9 м², макс. висота - 2 м, клас захисту - IP 40
Всі характеристики
Базовий набір:
привід + пульти 1шт. + монтажний комплект
13210₴0 ₴
Порівняти товар
| Макс. площа | 9 м² |
|---|---|
| Макс. висота | 2 м |
| Кількість пультів в комплекті | 1 шт. |
| Напруга живлення | 230V |
| Клас захисту | IP 40 |
| Зусилля | 650 Н |
| Діапазон температур | -20°C - +50°C |
| Розміри | 224×400×120мм |
| Вага | 13 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Двигун для гаражних воріт Nice SPIDO-KCE
Комплектація:
- Привід Nice SPIDO-KCE з вбудованим блоком управління та платою радіоуправління
- Пульт дистанційного управління - 1шт.
- Монтажний набір
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Функції автоматики
- Плавний початок та зупинка руху воріт
- Регулювання швидкості руху воріт
- Система внутрішнього розблокування
- Амперометрична система виявлення перешкод
- Режим часткового відкриття для проходу пішоходу
- Компактний цільний корпус підвищеної міцності з алюмінію
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.