Автоматика для гаражних воріт
Nice Spider-1200BL-W
Код товару: Spider-1200BL-W
Макс. площа - 16.9 м², макс. висота - 2.4 м, інтенсивність роботи - 40 %, клас захисту - IP 40
Всі характеристики
Базовий набір:
Електропривід з вбудованим приймачем + пульт 2-х канальний 2шт + монтажний комплект
24650₴0 ₴
Порівняти товар
| Макс. площа | 16.9 м² |
|---|---|
| Макс. висота | 2.4 м |
| Кількість пультів в комплекті | 2 шт. |
| Напруга живлення | 230V |
| Інтенсивність роботи | 40 % |
| Клас захисту | IP 40 |
| Зусилля | 1200 Н |
| Діапазон температур | >-20С°, <+50С° |
| Розміри | 225x395x105мм |
| Вага | 4.9 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Двигун для гаражних воріт Nice Spider-1200BL-W
Комплектація:
- Привід Nice Spider-1200BL-W з вбудованим приймачем
- Пульт дистанційного управління - 2шт.
- Монтажний набір
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Функції автоматики
- Вбудований WiFI модуль
- Плавний початок та зупинка руху воріт
- Регулювання швидкості руху воріт
- Автоматичне закриття
- Компактний цільний корпус підвищеної міцності
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.