Автоматика для розпашних воріт
Nice TITAN-6024-HSBD-KIT
Код товару: TITAN-6024-HSBD-KIT
Макс. вага стулки воріт - 450 кг, макс. ширина стулки воріт - 6 м, інтенсивність роботи - 30 %, клас захисту - IP 54
Всі характеристики
Базовий набір:
Електропривід + блок керування + приймач 4-х канальний + пульт 1шт. + фотоелементи
69530₴0 ₴
Порівняти товар
| Макс. ширина стулки воріт | 6 м |
|---|---|
| Макс. вага стулки воріт | 450 кг |
| Кількість пультів в комплекті | 1 шт. |
| Напруга живлення | 24V |
| Інтенсивність роботи | 30 % |
| Клас захисту | IP 54 |
| Зусилля | 1900 Н |
| Діапазон температур | -20°C - +50°C |
| Розміри | 910x105x170 мм |
| Вага | 9 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Двигун для розпашних воріт ШВИДКІСНИЙ Nice TITAN-6024-HSBD-KIT
Комплектація:
- Привід Nice TITAN-6024-HSBD-KIT з комплектом кріплень
- Монтажний набір
- Пульт 1шт
- Фотоелементи
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Функції автоматики
- Плавний старт і плавна зупинка
- Налаштування режиму часткового відкриття
- Ручне розблокування за допомогою ключа
- Автоматичне закриття
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.