Автоматика для розпашних воріт
Nice HK-7024-KCE
Код товару: HK-7024-KCE
Макс. вага стулки воріт - 330 кг, макс. ширина стулки воріт - 3.5 м, інтенсивність роботи - 30 %, клас захисту - IP 54
Всі характеристики
Базовий набір:
Електропривід з блоком управління + приймач 4-х канальний + пуль 1 шт. + фотоелементи + сигнальна лампа
69000₴0 ₴
Порівняти товар
| Макс. ширина стулки воріт | 3.5 м |
|---|---|
| Макс. вага стулки воріт | 330 кг |
| Кількість пультів в комплекті | 1 шт. |
| Напруга живлення | 24V |
| Інтенсивність роботи | 30 % |
| Клас захисту | IP 54 |
| Діапазон температур | -20°C - +50°C |
| Розміри | 210х290х320 мм |
| Вага | 10.5 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Двигун для розпашних воріт Nice HK-7024-KCE
Комплектація:
- Привід Nice HK-7024-KCE з комплектом кріплень
- Пульт 1шт.
- Фотоелементи
- Сигнальна лампа
- Монтажний набір
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Функції автоматики
- Плавний старт і плавна зупинка
- Налаштування режиму часткового відкриття
- Ручне розблокування за допомогою ключа
- Автоматичне закриття
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.