Автоматика для розпашних воріт
Nice HOPP-KCE
Код товару: HOPP-KCE
Макс. вага стулки воріт - 250 кг, макс. ширина стулки воріт - 2.4 м, інтенсивність роботи - 30 %, клас захисту - IP 54
Всі характеристики
Базовий набір:
Електропривід з вбудованим блоком керування + приймач 4-х канальний + пульт 2 шт. + фотоелементи + сигнальна лампа
39870₴0 ₴
Порівняти товар
| Макс. ширина стулки воріт | 2.4 м |
|---|---|
| Макс. вага стулки воріт | 250 кг |
| Напруга живлення | 24V |
| Інтенсивність роботи | 30 % |
| Клас захисту | IP 54 |
| Діапазон температур | -20°C - +50°C |
| Розміри | 180x252x290 мм |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Двигун для розпашних воріт Nice HOPP-KCE
Комплектація:
- Привід Nice HOPP-KCE з комплектом кріплень
- Пульт дистанційного управління - 2шт.
- Монтажний набір
- Фотоелементи
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Функції автоматики
- Плавний старт і плавна зупинка
- Налаштування режиму часткового відкриття
- Технологія BlueBus
- Автоматичне закриття
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.