Автоматика для гаражних воріт
Nice SO-2000
Код товару: SO-2000
Макс. площа - 15 м², клас захисту - IP 44
Всі характеристики
Базовий набір:
привід Nice SO-2000 + блок керування + шнур для розблокування
28080₴33540 ₴
Порівняти товар
| Макс. площа | 15 м² |
|---|---|
| Кількість пультів в комплекті | 1 шт. |
| Напруга живлення | 230V |
| Клас захисту | IP 44 |
| Діапазон температур | -20°C - +50°C |
| Розміри | 115×300×375мм |
| Вага | 10 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Двигун для гаражних воріт Nice SO-2000
Комплектація:
- Привід Nice SO-2000 з вбудованим блоком управління та платою радіоуправління
- Пульт дистанційного управління - 1шт.
- Монтажний набір
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Функції автоматики
- Плавний початок та зупинка руху воріт
- Регулювання швидкості руху воріт
- Автоматичне закриття
- Режим енергозбереження
- Додаткова безпека завдяки енкодеру
- Режим часткового відкриття для проходу пішоходу
- Можливість підключення акумуляторної батареї, щоб Ви могли відкрити ворота навіть у разі відключення електроенергії
- Компактний цільний корпус підвищеної міцності з алюмінію
- Система розблокування за допомогою тросу
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.