Автоматика для гаражних воріт
Nice SPIN-6041
Код товару: SPIN-6041
Макс. площа - 17.5 м², клас захисту - IP 40
Всі характеристики
Базовий набір:
привід + монтажний комплект
19180₴0 ₴
Порівняти товар
| Макс. площа | 17.5 м² |
|---|---|
| Кількість пультів в комплекті | 1 шт. |
| Напруга живлення | 230V |
| Клас захисту | IP 40 |
| Зусилля | 1000 Н |
| Діапазон температур | -20°C - +50°C |
| Розміри | 311×327×105мм |
| Вага | 4 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Двигун для гаражних воріт Nice SPIN-6041
Комплектація:
- Привід Nice SPIN-6041 з вбудованим блоком управління та платою радіоуправління
- Монтажний набір
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Функції автоматики
- Плавний початок та зупинка руху воріт
- Регулювання швидкості руху воріт
- Автоматичне закриття
- Додаткова безпека завдяки енкодеру
- Режим часткового відкриття для провітрювання приміщення
- Можливість підключення акумуляторної батареї, щоб Ви могли відкрити ворота навіть у разі відключення електроенергії
- Компактний цільний корпус підвищеної міцності з алюмінію
- Система розблокування за допомогою тросу
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.