Nice ON-3-ELR
Код товару: ON-3-ELR
Код - динамічний , кількість каналів - 3 шт., робоча частота - 433.92 МГц
Всі характеристики
2170₴0 ₴
Порівняти товар
| Робоча частота | 433.92 МГц |
|---|---|
| Код | динамічний |
| Кількість каналів | 3 шт. |
| Напруга живлення | 12V / тип CR2032 |
| Клас захисту | IP40 |
| Діапазон температур | -20°C - +50°C |
| Розміри | 45x56x11мм |
| Вага | 0.018 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Пульт Nice ON-3-ELR
Комплектація:
- Пульт ON-3-ELR з батарейкою
Переваги
- Двосторонній радіозв’язок забезпечує підтвердження виконання команд, контроль стану автоматики та своєчасне інформування про несправності чи необхідність заміни батареї передавача
- Вбудована технологія NFC забезпечує швидкий доступ до веб-сторінки з додатковою інформацією, контролем рівня заряду батареї та іншими функціями двосторонньої системи
- Компактний цільний корпус підвищеної міцності
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.