Автоматика для відсувних воріт
Nice RD-400-INTI
Код товару: RD-400-INTI
Макс. вага воріт - 400 кг, інтенсивність роботи - 20 %, клас захисту - IP 44
Всі характеристики
Базовий набір:
Електропривід з вбудованим приймачем та блоком керування + пульт 2-х канальний 2шт. + монтажний комплект
17940₴0 ₴
Порівняти товар
| Макс. вага воріт | 400 кг |
|---|---|
| Кількість пультів в комплекті | 2 шт. |
| Напруга живлення | 230V |
| Інтенсивність роботи | 20 % |
| Клас захисту | IP 44 |
| Зусилля | 400 Н |
| Діапазон температур | >-20С°, <+50С° |
| Розміри | 330x195x277мм |
| Вага | 8 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Двигун для гаражних воріт Nice RD-400-INTI
Комплектація:
- Привід Nice RD-400-INTI з вбудованим приймачем та блоком керування
- Пульт дистанційного управління - 2шт.
- Монтажний набір
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Функції автоматики
- Налаштування функції автоматичного закриття
- Налаштування потужності двигуна
- Підключення фотоелементів(опціонально)
- Компактний цільний корпус підвищеної міцності
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.