Автоматика для відсувних воріт
Nice ROX-1000-KLT
Код товару: ROX-1000-KLT
Макс. вага воріт - 1000 кг, інтенсивність роботи - 20 %, клас захисту - IP 44
Всі характеристики
Базовий набір:
Електропривід з вбудованим блоком керування та приймачем + пульт 2-х канальний 2шт.
23300₴0 ₴
Порівняти товар
| Макс. вага воріт | 1000 кг |
|---|---|
| Напруга живлення | 230V |
| Інтенсивність роботи | 20 % |
| Клас захисту | IP 44 |
| Зусилля | 800 Н |
| Діапазон температур | >-20С°, <+50С° |
| Розміри | 330x210x303мм |
| Вага | 11 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Двигун для гаражних воріт Nice ROX-1000-KLT
Комплектація:
- Привід Nice ROX-1000-KLT з вбудованим блоком керування та приймачем
- Пульт дистанційного управління - 2шт.
- Монтажний набір
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Функції автоматики
- Плавний старт та стоп
- Налаштування потужності двигуна
- Підключення фотоелементів(опціонально)
- Автоматичне закриття
- Компактний цільний корпус підвищеної міцності
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.