Автоматика для відсувних воріт
Nice TH-1500-KCE
Код товару: TH-1500-KCE
Макс. вага воріт - 1500 кг, інтенсивність роботи - 60 %, клас захисту - IP 44
Всі характеристики
Базовий набір:
Електропривід з вбудованим блоком керування та приймачем + пульт 2-х канальний 2шт.
28130₴0 ₴
Порівняти товар
| Макс. вага воріт | 1500 кг |
|---|---|
| Кількість пультів в комплекті | 2 шт. |
| Напруга живлення | 230V |
| Інтенсивність роботи | 60 % |
| Клас захисту | IP 44 |
| Зусилля | 800 Н |
| Діапазон температур | >-20С°, <+50С° |
| Розміри | 335х275х203мм |
| Вага | 13 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Двигун для гаражних воріт Nice TH-1500-KCE
Комплектація:
- Привід Nice TH-1500-KCE з вбудованим блоком керування та приймачем
- Пульт дистанційного управління - 2шт.
- Монтажний набір
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Функції автоматики
- Плавний старт та стоп
- Налаштування потужності двигуна
- Підключення фотоелементів(опціонально)
- Вбудований енкодер
- Компактний цільний корпус підвищеної міцності
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.