Автоматика для розпашних воріт
Nice TOO-4500-KLT
Код товару: TOO-4500-KLT
Макс. вага стулки воріт - 250 кг, макс. ширина стулки воріт - 4.5 м, інтенсивність роботи - 30 %, клас захисту - IP 44
Всі характеристики
Базовий набір:
Електропривід 2шт + блок керування МС800 + приймач OXIBD + пульт 2шт.
43500₴0 ₴
Порівняти товар
| Макс. ширина стулки воріт | 4.5 м |
|---|---|
| Макс. вага стулки воріт | 250 кг |
| Кількість пультів в комплекті | 2 шт. |
| Напруга живлення | 24V |
| Інтенсивність роботи | 30 % |
| Клас захисту | IP 44 |
| Зусилля | 2000 Н |
| Діапазон температур | -20°C - +50°C |
| Розміри | 800x100x177 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Двигун для розпашних воріт Nice TOO-4500-KLT
Комплектація:
- Привід Nice TOO-4500-KLT з комплектом кріплень
- Пульт дистанційного управління - 2шт.
- Монтажний набір
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Функції автоматики
- Ручне розблокування
- Налаштування режиму часткового відкриття
- Підключення фотоелементів (опціонально)
- Автоматичне
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.