Автоматика для розпашних воріт
Nice Wingo-3524-KCE
Код товару: Wingo-3524-KCE
Макс. вага стулки воріт - 500 кг, макс. ширина стулки воріт - 3.5 м, інтенсивність роботи - 50 %, клас захисту - IP 44
Всі характеристики
Базовий набір:
Електропривід (2шт) + блок керування MC424L + вбудований приймач OXIBD + пульт 2-х канальний 2шт + механічні упори + монтажний комплект
33190₴0 ₴
Порівняти товар
| Макс. ширина стулки воріт | 3.5 м |
|---|---|
| Макс. вага стулки воріт | 500 кг |
| Кількість пультів в комплекті | 2 шт. |
| Напруга живлення | 24V |
| Інтенсивність роботи | 50 % |
| Клас захисту | IP 44 |
| Зусилля | 1500 Н |
| Діапазон температур | -20°C - +50°C |
| Вага | 6 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Двигун для розпашних воріт Nice Wingo-3524-KCE
Комплектація:
- Привід Nice Wingo-3524-KCE з комплектом кріплень
- Пульт дистанційного управління - 2шт.
- Монтажний набір
- Механічні упори
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Функції автоматики
- Плавний старт та стоп
- Налаштування режиму часткового відкриття
- Підключення фотоелементів (опціонально)
- Технологія виявлення перешкод
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.