Автоматика для розпашних воріт
Nice HY-7005
Код товару: HY-7005
Макс. вага стулки воріт - 800 кг, макс. ширина стулки воріт - 3 м, інтенсивність роботи - 30 %, клас захисту - IP 54
Всі характеристики
Базовий набір:
Електропривід HY-7005
21970₴0 ₴
Порівняти товар
| Макс. ширина стулки воріт | 3 м |
|---|---|
| Макс. вага стулки воріт | 800 кг |
| Напруга живлення | 24V |
| Інтенсивність роботи | 30 % |
| Клас захисту | IP 54 |
| Діапазон температур | -20°C - +50°C |
| Розміри | 350х242х165 мм |
| Вага | 13 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Двигун для розпашних воріт Nice HY-7005
Комплектація:
- Привід Nice HY-7005 з комплектом кріплень
- Монтажний набір
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Функції автоматики
- Плавний старт і плавна зупинка
- Налаштування режиму часткового відкриття
- Ручне розблокування за допомогою ключа
- Автоматичне закриття
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.