Шлагбаум Nice L-BAR
Код товару: L-BAR
Макс. довжина стріли - 7 м, час відкриття - 8 с, клас захисту - IP 44
Всі характеристики
144050₴0 ₴
Порівняти товар
| Крутний момент | 400 Н*м |
|---|---|
| Макс. довжина стріли | 7 м |
| Напруга живлення | 230 / 24V |
| Струм споживання (не більше) | 1.1 мА |
| Час відкриття | 8 с |
| Циклів за годину | 450 |
| Клас захисту | IP 44 |
| Діапазон температур | -20°C - +50°C |
| Розміри | 400×299×1220мм |
| Вага | 85 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Шлагбаум Nice L-BAR
Комплектація:
- Стійка шлагбауму
- Овальна стріла для шлагбауму
- Амортизуюча накладка на стрілу
- Світловідбиваючі наклейки
Переваги
- Оснащено функцією автоматичного закриття
- Для фотоелементів, у спеціально позначених місцях корпусу є просте кріплення
- Розблокування за допомогою ключа
- Режим енергозбереження
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.