Автоматика для відсувних воріт
Nice RВ-1000
Код товару: RВ-1000
Макс. вага воріт - 1000 кг, інтенсивність роботи - 50 %, клас захисту - IP 44
Всі характеристики
Базовий набір:
Електропривід з вбудованим блоком управління + монтажний комплект
25240₴0 ₴
Порівняти товар
| Макс. вага воріт | 1000 кг |
|---|---|
| Кількість пультів в комплекті | 1 шт. |
| Напруга живлення | 230V |
| Інтенсивність роботи | 50 % |
| Клас захисту | IP 44 |
| Зусилля | 900 Н |
| Діапазон температур | >-20С°, <+50С° |
| Розміри | 330×210×303мм |
| Вага | 13 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Двигун для гаражних воріт Nice RВ-1000
Комплектація:
- Привід Nice RВ-1000 з комплектом кріплень
- Пульт дистанційного управління - 1шт.
- Монтажний набір
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Функції автоматики
- Плавний старт та стоп
- Регулювання потужності та зусилля
- Автоматичне закриття воріт
- Підключення фотоелементів (опціонально)
- Налаштування швидкості руху
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.