Автоматика для відсувних воріт
Nice RB-500-HSRO-2
Код товару: RB-500-HSRO-2
Макс. вага воріт - 500 кг, інтенсивність роботи - 20 %, клас захисту - IP 44
Всі характеристики
Базовий набір:
Електропривід з вбудованим блоком керування
28650₴0 ₴
Порівняти товар
| Макс. вага воріт | 500 кг |
|---|---|
| Напруга живлення | 230V |
| Інтенсивність роботи | 20 % |
| Клас захисту | IP 44 |
| Зусилля | 360 Н |
| Діапазон температур | >-20С°, <+50С° |
| Розміри | 330x210x303 мм |
| Вага | 11.5 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Двигун для гаражних воріт Nice RB-500-HSRO-2
Комплектація:
- Привід
- Монтажний набір
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Функції автоматики
- Плавний старт та стоп
- Регулювання потужності та зусилля
- Автоматичне закриття воріт
- Підключення фотоелементів (опціонально)
- Налаштування швидкості руху
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.