Автоматика для відсувних воріт
Nice RBS-600
Код товару: RBS-600
Макс. вага воріт - 600 кг, інтенсивність роботи - 35 %, клас захисту - IP 44
Всі характеристики
Базовий набір:
Електропривід з вбудованим блоком керування + приймач OXIBD
27400₴0 ₴
Порівняти товар
| Макс. вага воріт | 600 кг |
|---|---|
| Напруга живлення | 230V |
| Інтенсивність роботи | 35 % |
| Клас захисту | IP 44 |
| Зусилля | 310 Н |
| Діапазон температур | >-20С°, <+50С° |
| Розміри | 340x220x303мм |
| Вага | 11.2 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Двигун для гаражних воріт Nice RBS-600
Комплектація:
- Привід Nice RBS-600 з вбудованим блоком керування
- Монтажний набір
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Функції автоматики
- Точне позиціонування завдяки магнітним кінцевикам
- Налаштування потужності двигуна
- Підключення фотоелементів(опціонально)
- Режим «Хвіртка»
- Компактний цільний корпус підвищеної міцності
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.