Автоматика для відсувних воріт
Nice RBS-600-HS
Код товару: RBS-600-HS
Макс. вага воріт - 600 кг, інтенсивність роботи - 20 %, клас захисту - IP 44
Всі характеристики
Базовий набір:
Електропривід з вбудованим блоком керування і приймачем
30730₴0 ₴
Порівняти товар
| Макс. вага воріт | 600 кг |
|---|---|
| Напруга живлення | 230V |
| Інтенсивність роботи | 20 % |
| Клас захисту | IP 44 |
| Зусилля | 310 Н |
| Діапазон температур | >-20С°, <+50С° |
| Розміри | 340x220x303 мм |
| Вага | 11.2 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Двигун для розпашних воріт Nice RBS-600-HS
Комплектація:
- Привід Nice RBS-600-HS з комплектом кріплень та вбудованим приймачем
- Монтажний набір
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Функції автоматики
- Швидкісний привід
- Налаштування режиму часткового відкриття
- Підключення фотоелементів (опціонально)
- Технологія виявлення перешкод
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.