Автоматика для відсувних воріт
Nice RUN-1800
Код товару: RUN-1800
Макс. вага воріт - 1800 кг, інтенсивність роботи - 42 %, клас захисту - IP 44
Всі характеристики
Базовий набір:
Електропривід з вбудованим блоком керування
38060₴0 ₴
Порівняти товар
| Макс. вага воріт | 1800 кг |
|---|---|
| Напруга живлення | 230V |
| Інтенсивність роботи | 42 % |
| Клас захисту | IP 44 |
| Зусилля | 1100 Н |
| Діапазон температур | >-20С°, <+50С° |
| Розміри | 400x255x390мм |
| Вага | 24 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Двигун для гаражних воріт Nice RUN-1800
Комплектація:
- Привід Nice RUN-1800 з вбудованим блоком керування
- Монтажний набір
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Функції автоматики
- Самоблокування при закритті
- Налаштування потужності двигуна
- Підключення фотоелементів(опціонально)
- Функція уповільнення
- Компактний цільний корпус підвищеної міцності
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.