Автоматика для відсувних воріт
Nice RUN-400-HS
Код товару: RUN-400-HS
Макс. вага воріт - 400 кг, клас захисту - IP 44
Всі характеристики
Базовий набір:
Електропривід з вбудованим блоком керування
46810₴0 ₴
Порівняти товар
| Макс. вага воріт | 400 кг |
|---|---|
| Напруга живлення | 230V |
| Клас захисту | IP 44 |
| Зусилля | 409 Н |
| Діапазон температур | >-20С°, <+50С° |
| Розміри | 400x255x387 мм |
| Вага | 24.5 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Nice RUN-400-HS
Двигун для відкатних воріт Nice RUN-400-HS
Комплектація:
- Привід Nice RUN-400-HS з комплектом кріплень та вбудованим блоком керування
- Монтажний набір
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Функції автоматики
- Швидкісний привід
- Налаштування режиму часткового відкриття
- Підключення фотоелементів (опціонально)
- Технологія виявлення перешкод
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.