Автоматика для розпашних воріт
Nice TO-5016-P
Код товару: TO-5016-P
Макс. вага стулки воріт - 1000 кг, макс. ширина стулки воріт - 5 м, інтенсивність роботи - 30 %, клас захисту - IP 44
Всі характеристики
Базовий набір:
Електропривід TO-5016-P
15560₴0 ₴
Порівняти товар
| Макс. ширина стулки воріт | 5 м |
|---|---|
| Макс. вага стулки воріт | 1000 кг |
| Напруга живлення | 24V |
| Інтенсивність роботи | 30 % |
| Клас захисту | IP 44 |
| Зусилля | 3200 Н |
| Діапазон температур | -20°C - +50°C |
| Розміри | 965x115x105 мм |
| Вага | 6 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Двигун для розпашних воріт Nice TOO-5016-KLT
Комплектація:
- Привід Nice TOO-5016-KLT з комплектом кріплень
- Пульт дистанційного управління - 2шт.
- Монтажний набір
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Функції автоматики
- Ручне розблокування
- Налаштування режиму часткового відкриття
- Підключення фотоелементів (опціонально)
- Автоматичне
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.