Автоматика для розпашних воріт
Nice TO-5024-HS
Код товару: TO-5024-HS
Макс. вага стулки воріт - 400 кг, макс. ширина стулки воріт - 5 м, інтенсивність роботи - 30 %, клас захисту - IP 54
Всі характеристики
Базовий набір:
Електропривід TO-5024-HS
21390₴0 ₴
Порівняти товар
| Макс. ширина стулки воріт | 5 м |
|---|---|
| Макс. вага стулки воріт | 400 кг |
| Напруга живлення | 24V |
| Інтенсивність роботи | 30 % |
| Клас захисту | IP 54 |
| Зусилля | 1800 Н |
| Діапазон температур | -20°C - +50°C |
| Розміри | 965x115x105 мм |
| Вага | 7.5 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Двигун для розпашних воріт ШВИДКІСНИЙ Nice TO-5024-HS
Комплектація:
- Привід Nice TO-5024-HS з комплектом кріплень
- Монтажний набір
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Функції автоматики
- Плавний старт і плавна зупинка
- Налаштування режиму часткового відкриття
- Ручне розблокування за допомогою ключа
- Автоматичне закриття
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.