Автоматика для розпашних воріт
Nice WG-3524-HS
Код товару: WG-3524-HS
Макс. вага стулки воріт - 200 кг, макс. ширина стулки воріт - 3 м, інтенсивність роботи - 30 %, клас захисту - IP 54
Всі характеристики
Базовий набір:
Електропривід WG-3524-HS
17330₴0 ₴
Порівняти товар
| Макс. ширина стулки воріт | 3 м |
|---|---|
| Макс. вага стулки воріт | 200 кг |
| Напруга живлення | 24V |
| Інтенсивність роботи | 30 % |
| Клас захисту | IP 54 |
| Зусилля | 1500 Н |
| Діапазон температур | -20°C - +50°C |
| Розміри | 920х98х95 мм |
| Вага | 6 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Двигун для розпашних воріт ШВИДКІСНИЙ Nice WG-3524-HS
Комплектація:
- Привід Nice WG-3524-HS з комплектом кріплень
- Монтажний набір
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Функції автоматики
- Плавний старт і плавна зупинка
- Налаштування режиму часткового відкриття
- Ручне розблокування за допомогою ключа
- Автоматичне закриття
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.