Шлагбаум Nice WIDE-L
Код товару: WIDE-L
Макс. довжина стріли - 6 м, час відкриття - 5 с, клас захисту - IP 54
Всі характеристики
78860₴0 ₴
Порівняти товар
| Крутний момент | 200 Н*м |
|---|---|
| Макс. довжина стріли | 6 м |
| Кількість пультів в комплекті | 2 шт. |
| Напруга живлення | 230 / 24V |
| Струм споживання (не більше) | 1.5 мА |
| Час відкриття | 5 с |
| Циклів за годину | 200 |
| Клас захисту | IP 54 |
| Діапазон температур | -20°C - +50°C |
| Розміри | 420x1000x205 |
| Вага | 54 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Шлагбаум Nice WIDE-L
Комплектація:
- Стійка шлагбауму
- Овальна стріла для шлагбауму
- Амортизуюча накладка на стрілу
- Світловідбиваючі наклейки
- З'єднювач для стріли
Переваги
- Оснащено функцією автоматичного закриття
- Для фотоелементів, у спеціально позначених місцях корпусу є просте кріплення
- Розблокування за допомогою ключа
- Плавний старт та стоп
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.