Шлагбаум Nice WIDE-M
Код товару: WIDE-M
Макс. довжина стріли - 4 м, час відкриття - 3.5 с, клас захисту - IP 44
Всі характеристики
59980₴0 ₴
Порівняти товар
| Крутний момент | 140 Н*м |
|---|---|
| Макс. довжина стріли | 4 м |
| Напруга живлення | 230 / 24V |
| Струм споживання (не більше) | 1.3 мА |
| Час відкриття | 3.5 с |
| Циклів за годину | 300 |
| Клас захисту | IP 44 |
| Діапазон температур | -20°C - +50°C |
| Розміри | 1000х320х205 |
| Вага | 46 кг |
| Гарантія | 24 місяців |
Шлагбаум Nice WIDE-M
Комплектація:
- Стійка шлагбауму
- Овальна стріла для шлагбауму
- Амортизуюча накладка на стрілу
- Світловідбиваючі наклейки
Переваги
- Оснащено функцією автоматичного закриття
- Для фотоелементів, у спеціально позначених місцях корпусу є просте кріплення
- Розблокування за допомогою ключа
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручно користуватися нашим сайтом. Натискаючи "Прийняти все", Ви даєте згоду на використання всіх файлів cookie. Ви можете змінити налаштування у будь-який час.